Cart 0

Korzenie YumEarth

Piersza linia produktów YumEarth została stworzona w 2007 roku przez dwóch tatów, których misją było zaoferowanie światu czegoś słodkiego, prostego i zdrowego. Dziesięć lat później ich idea urosła do rozmiarów, których nawet sobie nie wyobrażali.

Obecnie w dalszym ciągu dbają o to by do produkcji używane były najlepsze składniki, aby zapewniać najlepszą wartość oraz by opracowywać nowe i smaczne produkty oparte na cenionych zasadach i opiniach naszych klientów.

BetterCandy z dumą oferuje Państwu produkty YumEarth i jest nam zawsze niezmiernie miło gdy otrzymujemy sugestie w jaki sposób możemy się dla Państwa ulepszyć.

Dbamy o to by nasze składniki były proste i słodkie.

Proste nie zawsze znaczy łatwiejsze, ale z pewnością o lepszym smaku. Jest to szczególnie ważne gdy chodzi o jedzenie, które w większości, jeśli nie całkowicie, nie zawiera alergenów, dlatego zawsze staramy się używać najprostszych smaków, kolorów i składników. Wszystko to sprawia, że zapewniamy rozrywkę i bogactwo doznań smakowych, które gwarantują uśmiech na twoich ustach i ustach każdego kto myślał, że musi pożegnać się ze słodkościami po tym jak dowiedział się, że jest uczulony na składniki, które często znajdują w słodyczach. Składniki takie jak jajka, ryby, mleko, orzeszki ziemne, soja, orzechy i pszenica. Dlatego jesteśmy dumni, że prawie wszystkie nasze produkty są wolne od 7 głównych alergenów.

BetterCandy Fruit Flavors
 

Bez Ryb

Bez Orzeszków Ziemnych

Bez Pszenicy

Bez Jaj

Bez Soi

Bez Mleka

Bez Orzechów Drzewnych

 
 

Ekologiczna Jakość

Z dumą oferujemy organiczne, proste, naturalne słodycze wykonane z wielką miłością i z nielicznymi (jeśli w ogóle) alergenami. Zobacz poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Bezglutenowe

Nasze produkty są bezglutenowe, co oznacza, że przechodzą regularne testy na zawartość glutenu poniżej 20 PPM.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Wegańskie

Wszystkie nasze słodycze są wegańskie.

 
MX–BIO–154 EU/non–EU AGRICULTURE

Rolnictwo z EU / Spoza EU

Część składników surowców rolnych została wyprodukowana we Wspólnocie Europejskiej, a część  w kraju trzecim.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Koszerność Pareve

Wszystkie nasze lizaki i cukierki są certyfikowane na zgodność z zasadami kaszrutu.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Bez GMO

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były weryfikowane przez projekt "Bez GMO." Jeśli nie widzisz tego znaczka na opakowaniu oznacza to, że jesteśmy w trakcie uzyskiwania certyfikacji.

 
MX–BIO–154 EU/non–EU AGRICULTURE

USDA Organic

Obecnie wszystkie nasze słodycze posiadają certyfikat USDA Organic i europejski certyfikat zielonego liścia.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Bez Orzechów

Nasze produkty są wolne od orzechów.