Cart 0

Korzenie YumEarth

Piersza linia produktów YumEarth została stworzona w 2017 roku przez dwóch tatów, których misją było zaoferowanie światu czegoś słodkiego, prostego i zdrowego. Dziesięć lat później ich idea urosła do rozmiarów, których nawet sobie nie wyobrażali.

Obecnie w dalszym ciągu dbają o to by do produkcji używane były najlepsze składniki, aby zapewniać najlepszą wartość oraz by opracowywać nowe i smaczne produkty oparte na cenionych zasadach i opiniach naszych klientów.

BetterCandy z dumą oferuje Państwu produkty YumEarth i jest nam zawsze niezmiernie miło gdy otrzymujemy sugestie w jaki sposób możemy się dla Państwa ulepszyć.

Dbamy o to by nasze składniki były proste i słodkie.

Proste nie zawsze znaczy łatwiejsze, ale z pewnością o lepszym smaku. Jest to szczególnie ważne gdy chodzi o jedzenie, które w większości, jeśli nie całkowicie, nie zawiera alergenów, dlatego zawsze staramy się używać najprostszych smaków, kolorów i składników. Wszystko to sprawia, że zapewniamy rozrywkę i bogactwo doznań smakowych, które gwarantują uśmiech na twoich ustach i ustach każdego kto myślał, że musi pożegnać się ze słodkościami po tym jak dowiedział się, że jest uczulony na składniki, które często znajdują w słodyczach. Składniki takie jak jajka, ryby, mleko, orzeszki ziemne, soja, orzechy i pszenica. Dlatego jesteśmy dumni, że prawie wszystkie nasze produkty są wolne od 7 głównych alergenów.

 BetterCandy Fruit Flavors
 

No Fish

No Peanuts

No Wheat

No Eggs

No Soy

No Milk

No Tree-Nuts

 
 

Ekologiczna Jakość

Z dumą oferujemy organiczne, proste, naturalne słodycze wykonane z wielką miłością i z nielicznymi (jeśli w ogóle) alergenami. Zobacz poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Non-GMO

We strive to have all of our products be Project Verified Non-­GMO. If you don’t see the label, we are usually in the process of getting Project Verified or are self­-certifying.

MX–BIO–154 EU/non–EU AGRICULTURE

Non-EU Agriculture

Part of the agricultural raw materials has been farmed in the Community and a part of it has been farmed in a third country.

MX–BIO–154 EU/non–EU AGRICULTURE

USDA Organic

Currently all of our candies (except our gummy bears and worms) are certified USDA Organic with at least 95% organic ingredients. We are working towards getting our whole line USDA certified organic.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Nut Free

Our products are all treenut and peanut free.

MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Gluten Free

Our products are gluten free, requiring under 20 parts per million or eliminating gluten all together.

MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Vegan

Many of our products are already vegan, check individual products for more information. Please note that our gummy bears, worms and candy corn are not vegan.

 
MX–BIO–154EU/non–EU AGRICULTURE

Kosher Pareve

All of our pops and hard candies conform to the regulations of kashrut.